Oficjalna strona Polonia Warszawa

Tabela i terminarz

Lp Drużyna Mecze Pkt Z R P Bramki
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 42 14 0 4 44:16
2 Polonia Warszawa 18 34 10 4 4 32:18
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 34 10 4 4 35:20
4 Znicz Biała Piska 18 33 9 6 3 34:23
5 Legionovia Legionowo 17 30 8 6 3 23:16
6 Legia II Warszawa 18 30 9 3 6 33:22
7 Unia Skierniewice 18 30 9 3 6 33:22
8 Pelikan Łowicz 18 29 8 5 5 29:26
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 27 7 6 5 30:16
10 Jagiellonia II Białystok 16 26 7 5 4 28:22
11 KS Kutno 18 26 8 2 8 27:28
12 GKS Wikielec 18 25 7 4 7 26:32
13 RKS Radomsko 18 25 7 4 7 27:27
14 Błonianka Błonie 17 23 7 2 8 33:27
15 Broń Radom 18 20 5 5 8 20:31
16 Ursus Warszawa 18 19 5 4 9 22:29
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 18 3 9 6 21:32
18 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 17 5 2 10 22:42
19 Concordia Elbląg 17 17 4 5 8 16:22
20 Kaczkan Huragan Morąg 18 16 3 7 8 20:33
21 Olimpia Zambrów 18 11 3 2 13 22:36
22 KS Wasilków 18 8 2 2 14 15:52
Kolejka 1
Lp Gospodarz Goście Termin
1 KS Kutno 2:1 Polonia Warszawa 2020-08-08, ul. Kościuszki 26, Kutno
2 Olimpia Zambrów 2:0 Unia Skierniewice 2020-08-08,
3 Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0 Kaczkan Huragan Morąg 2020-08-08,
4 RKS Radomsko 1:4 Legia II Warszawa 2020-08-09,
5 Jagiellonia II Białystok 1:3 Znicz Biała Piska 2020-08-08,
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-09-02,
7 GKS Wikielec 5:1 KS Wasilków 2020-08-08,
8 Pelikan Łowicz 1:1 Broń Radom 2020-08-09,
9 Błonianka Błonie 3:2 Ursus Warszawa 2020-08-08,
10 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1 Legionovia Legionowo 2020-08-19,
11 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:1 Concordia Elbląg 2020-08-08,
Kolejka 2
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 2:0 Concordia Elbląg 2020-08-15, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 Legionovia Legionowo 0:3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-08-16,
3 Ursus Warszawa 1:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-08-15,
4 Broń Radom 2:0 Błonianka Błonie 2020-08-15,
5 KS Wasilków 1:3 Pelikan Łowicz 2020-08-15,
6 Sokół Aleksandrów Łódzki 3:1 GKS Wikielec 2020-08-15,
7 Znicz Biała Piska 1:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-08-15,
8 Legia II Warszawa 1:1 Jagiellonia II Białystok 2020-08-16,
9 Kaczkan Huragan Morąg 1:1 RKS Radomsko 2020-08-15,
10 KS Kutno 4:2 Olimpia Zambrów 2020-08-15,
11 Unia Skierniewice 5:0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-10-07,
Kolejka 3
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Olimpia Zambrów 1:2 Polonia Warszawa 2020-08-22, ul. Wyszyńskiego 8, Zambrów
2 Jagiellonia II Białystok 0:1 Kaczkan Huragan Morąg 2020-08-22,
3 GKS Wikielec 3:3 Znicz Biała Piska 2020-08-22,
4 Błonianka Błonie 7:0 KS Wasilków 2020-08-22,
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 Ursus Warszawa 2020-08-22,
6 Concordia Elbląg 0:2 Legionovia Legionowo 2020-08-22,
7 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 KS Kutno 2020-08-23,
8 RKS Radomsko 1:1 Unia Skierniewice 2020-08-23,
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:4 Legia II Warszawa 2020-08-23,
10 Pelikan Łowicz 0:0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-08-23,
11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:0 Broń Radom 2020-08-23,
Kolejka 4
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 0:1 Legionovia Legionowo 2020-08-29, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 Ursus Warszawa 3:1 Concordia Elbląg 2020-08-29,
3 Broń Radom 1:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-08-29,
4 KS Wasilków 0:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-08-29,
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 3:1 Błonianka Błonie 2020-08-29,
6 Znicz Biała Piska 1:1 Pelikan Łowicz 0000-00-00,
7 Kaczkan Huragan Morąg 2:4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-08-29,
8 Unia Skierniewice 1:2 Jagiellonia II Białystok 2020-08-29,
9 KS Kutno 0:0 RKS Radomsko 2020-08-29,
10 Olimpia Zambrów 4:1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-08-28,
11 Legia II Warszawa 6:1 GKS Wikielec 2020-08-30,
Kolejka 5
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Ruch Wysokie Mazowieckie 3:3 Polonia Warszawa 2020-09-06, ul. 1 Maja 14, Wysokie Mazowiecki
2 RKS Radomsko 2:1 Olimpia Zambrów 2020-09-06,
3 Jagiellonia II Białystok 1:0 KS Kutno 2020-09-05,
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 Unia Skierniewice 2020-09-05,
5 GKS Wikielec 3:1 Kaczkan Huragan Morąg 2020-09-05,
6 Pelikan Łowicz 3:1 Legia II Warszawa 2020-09-06,
7 Błonianka Błonie 6:3 Znicz Biała Piska 2020-09-05,
8 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:3 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-09-05,
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 KS Wasilków 2020-09-05,
10 Concordia Elbląg 2:0 Broń Radom 2020-09-05,
11 Legionovia Legionowo 1:1 Ursus Warszawa 2020-09-06,
Kolejka 6
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 2:1 Ursus Warszawa 2020-09-12, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 Broń Radom 0:2 Legionovia Legionowo 2020-09-13,
3 KS Wasilków 0:3 Concordia Elbląg 2020-09-12,
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-09-12,
5 Znicz Biała Piska 0:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-09-12,
6 Legia II Warszawa 1:1 Błonianka Błonie 2020-09-13,
7 Kaczkan Huragan Morąg 1:2 Pelikan Łowicz 2020-09-12,
8 Unia Skierniewice 4:1 GKS Wikielec 2020-09-12,
9 KS Kutno 4:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-09-12,
10 Olimpia Zambrów 1:2 Jagiellonia II Białystok 2020-09-12,
11 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2 RKS Radomsko 2020-10-21,
Kolejka 7
Lp Gospodarz Goście Termin
1 RKS Radomsko 0:4 Polonia Warszawa 2020-09-20, ul. Brzeźnicka 26, Radomsko
2 GKS Wikielec 2:0 KS Kutno 2020-09-19,
3 Unia Skierniewice 4:2 Pelikan Łowicz 2020-09-19,
4 Błonianka Błonie 2:3 Kaczkan Huragan Morąg 2020-09-19,
5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:0 Legia II Warszawa 0000-00-00,
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 Znicz Biała Piska 2020-09-19,
7 Concordia Elbląg 0:3 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-09-19,
8 Legionovia Legionowo 2:0 KS Wasilków 2020-09-19,
9 Ursus Warszawa 0:2 Broń Radom 2020-09-19,
10 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:0 Olimpia Zambrów 2020-09-20,
11 Jagiellonia II Białystok 1:1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-02-27,
Kolejka 8
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 4:1 Broń Radom 2020-09-26, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 KS Wasilków 0:2 Ursus Warszawa 2020-09-26,
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0 Legionovia Legionowo 2020-09-26,
4 Znicz Biała Piska 1:1 Concordia Elbląg 2020-09-26,
5 Legia II Warszawa 0:3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-09-27,
6 Kaczkan Huragan Morąg 1:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-09-26,
7 Unia Skierniewice 1:0 Błonianka Błonie 2020-09-26,
8 Pelikan Łowicz 0:2 KS Kutno 2020-09-27,
9 Olimpia Zambrów 4:1 GKS Wikielec 2020-09-26,
10 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-09-27,
11 RKS Radomsko 3:0 Jagiellonia II Białystok 2020-09-27,
Kolejka 9
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Jagiellonia II Białystok 1:1 Polonia Warszawa 2020-10-04, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8, Zambrów
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:4 RKS Radomsko 2020-10-04,
3 GKS Wikielec 0:0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-10-03,
4 Pelikan Łowicz 2:1 Olimpia Zambrów 2020-10-04,
5 Błonianka Błonie 0:2 KS Kutno 2020-10-03,
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0 Unia Skierniewice 2020-10-03,
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:3 Kaczkan Huragan Morąg 2020-10-03,
8 Concordia Elbląg 0:1 Legia II Warszawa 2020-10-03,
9 Legionovia Legionowo 1:2 Znicz Biała Piska 2020-10-03,
10 Ursus Warszawa 1:0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-10-03,
11 Broń Radom 1:1 KS Wasilków 2020-10-03,
Kolejka 10
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 3:0 KS Wasilków 2020-10-10, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 Broń Radom 2020-10-10,
3 Znicz Biała Piska 3:1 Ursus Warszawa 2020-10-10,
4 Legia II Warszawa 0:1 Legionovia Legionowo 2020-10-21,
5 Kaczkan Huragan Morąg 0:3 Concordia Elbląg 2020-10-10,
6 Unia Skierniewice 0:3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-10-10,
7 KS Kutno 3:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-10-10,
8 Olimpia Zambrów 1:3 Błonianka Błonie 2020-10-10,
9 Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 Pelikan Łowicz 2020-10-11,
10 RKS Radomsko 2:0 GKS Wikielec 2020-10-11,
11 Jagiellonia II Białystok 6:0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-10-10,
Kolejka 11
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 Polonia Warszawa 2020-10-18, ul. Nowowiejska 9, Tomaszów Mazowiecki
2 Pelikan Łowicz 2:0 RKS Radomsko 2020-10-18,
3 Błonianka Błonie 0:0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-10-17,
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 Olimpia Zambrów 2020-10-17,
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 KS Kutno 2020-10-17,
6 Concordia Elbląg 0:1 Unia Skierniewice 2020-10-17,
7 Legionovia Legionowo 1:1 Kaczkan Huragan Morąg 2020-10-17,
8 Ursus Warszawa 0:1 Legia II Warszawa 2020-10-17,
9 Broń Radom 1:2 Znicz Biała Piska 2020-10-17,
10 KS Wasilków 1:8 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-10-17,
11 GKS Wikielec 2:2 Jagiellonia II Białystok 2020-11-04,
Kolejka 12
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 1:0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-12-04, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 Znicz Biała Piska 5:1 KS Wasilków 2020-10-24,
3 Legia II Warszawa 2:2 Broń Radom 2020-10-25,
4 Kaczkan Huragan Morąg 0:0 Ursus Warszawa 2020-10-24,
5 Unia Skierniewice 4:2 Legionovia Legionowo 2020-10-24,
6 KS Kutno 2:1 Concordia Elbląg 2020-10-24,
7 Olimpia Zambrów 1:2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-10-24,
8 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-10-25,
9 RKS Radomsko 1:3 Błonianka Błonie 2020-10-24,
10 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 GKS Wikielec 2020-10-25,
11 Jagiellonia II Białystok 2:1 Pelikan Łowicz 2020-12-02,
Kolejka 13
Lp Gospodarz Goście Termin
1 GKS Wikielec 1:0 Polonia Warszawa 2020-11-25, Wikielec 65B
2 Pelikan Łowicz 3:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-10-31,
3 Błonianka Błonie 3:2 Jagiellonia II Białystok 2020-10-31,
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2 RKS Radomsko 2020-10-31,
5 Concordia Elbląg 1:1 Olimpia Zambrów 2020-10-31,
6 Legionovia Legionowo 2:1 KS Kutno 2020-10-31,
7 Ursus Warszawa 0:2 Unia Skierniewice 2020-10-31,
8 Broń Radom 0:2 Kaczkan Huragan Morąg 2020-10-31,
9 KS Wasilków 1:2 Legia II Warszawa 2020-10-31,
10 Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 Znicz Biała Piska 2020-10-31,
11 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-11-25,
Kolejka 14
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 0:1 Znicz Biała Piska 2020-11-07, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 Kaczkan Huragan Morąg 0:0 KS Wasilków 2020-11-07,
3 Unia Skierniewice 2:0 Broń Radom 2020-11-07,
4 KS Kutno 1:2 Ursus Warszawa 2020-11-07,
5 Olimpia Zambrów 1:4 Legionovia Legionowo 2020-11-07,
6 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 Concordia Elbląg 2020-11-07,
7 RKS Radomsko 4:0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-11-07,
8 Jagiellonia II Białystok 2:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-11-07,
9 GKS Wikielec 2:1 Pelikan Łowicz 2020-11-07,
10 Legia II Warszawa 3:1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-11-08,
Kolejka 15
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Pelikan Łowicz 2:2 Polonia Warszawa 2020-11-11, ul. Starzyńskiego 6/8, Łowicz
2 Błonianka Błonie 2:1 GKS Wikielec 2020-11-11,
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6:0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-11-11,
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 Jagiellonia II Białystok 2020-11-11,
5 Concordia Elbląg 2:0 RKS Radomsko 2020-11-11,
6 Legionovia Legionowo 1:1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-11-11,
7 Broń Radom 3:2 KS Kutno 2020-11-11,
8 KS Wasilków 2:5 Unia Skierniewice 2020-11-11,
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 Kaczkan Huragan Morąg 2020-11-11,
10 Znicz Biała Piska 1:0 Legia II Warszawa 2020-12-05,
11 Ursus Warszawa 0:0 Olimpia Zambrów 2020-11-25,
Kolejka 16
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 1:0 Legia II Warszawa 2020-11-14, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 Unia Skierniewice 0:0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-11-14,
3 Kaczkan Huragan Morąg 1:1 Znicz Biała Piska 2020-11-15,
4 KS Kutno 1:4 KS Wasilków 2020-11-14,
5 Olimpia Zambrów 0:2 Broń Radom 2020-11-14,
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-11-15,
7 GKS Wikielec 0:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2020-11-14,
8 Pelikan Łowicz 1:0 Błonianka Błonie 2020-11-15,
9 Ruch Wysokie Mazowieckie 5:1 Ursus Warszawa 2020-11-15,
10 RKS Radomsko 0:0 Legionovia Legionowo 2020-11-15,
Kolejka 17
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Błonianka Błonie 1:2 Polonia Warszawa 2020-11-21, ul. Legionów 3a, Błonie
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 GKS Wikielec 2020-11-21,
3 Concordia Elbląg 0:0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2020-11-21,
4 Ursus Warszawa 3:1 RKS Radomsko 2020-11-21,
5 Broń Radom 2:2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2020-11-21,
6 KS Wasilków 3:0 Olimpia Zambrów 2020-11-21,
7 Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 KS Kutno 2020-11-21,
8 Znicz Biała Piska 2:2 Unia Skierniewice 2020-11-21,
9 Legia II Warszawa 5:0 Kaczkan Huragan Morąg 2020-11-21,
10 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:0 Pelikan Łowicz 2020-12-06,
Kolejka 18
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 2:2 Kaczkan Huragan Morąg 2020-11-28, ul. Konwiktorska 6, Warszawa
2 Unia Skierniewice 0:2 Legia II Warszawa 2020-11-28,
3 KS Kutno 0:3 Znicz Biała Piska 2020-11-28,
4 Olimpia Zambrów 1:4 Sokół Aleksandrów Łódzki 2020-11-28,
5 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0 KS Wasilków 2020-11-29,
6 RKS Radomsko 3:1 Broń Radom 2020-11-28,
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:2 Legionovia Legionowo 2020-11-29,
8 GKS Wikielec 0:0 Concordia Elbląg 2020-11-28,
9 Pelikan Łowicz 2:2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2020-11-29,
10 Jagiellonia II Białystok 2:2 Ursus Warszawa 2020-12-05,
11 Błonianka Błonie 1:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2021-02-27,
Kolejka 19
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- Polonia Warszawa 2021-03-13, ul. Mokronoskich 4, Grodzisk Mazowiecki Kup bilet
Kolejka 20
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa -:- Unia Skierniewice 2021-03-20, ul. Konwiktorska 6, Warszawa Kup bilet
Kolejka 21
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Polonia Warszawa 2021-03-27, ul. Sportowa 66, Nowy Dwór Mazowiecki Kup bilet