Oficjalna strona Polonia Warszawa

RUSZA FAZA CENTRALNA ePUCHARU POLSKI. ZAGRAMY Z ZKS OLIMPIĄ ELBLĄG

2021-01-07
 

Polski Związek Piłki Nożnej zorganizował rozgrywki ePuchar Polski w grach FIFA 21 oraz eFootball PES 2021. Już w najbliższy piątek rozpocznie się faza centralna rozgrywek, w której będą rywalizować reprezentanci Polonii Warszawa. 

Wirtualne rozgrywki o Puchar Polski zostały podzielone na dwa etapy – regionalny i centralny. Polonia Warszawa jako klub grający w III lidze rozpocznie swój udział w turnieju od drugiego etapu. W sumie do rozgrywek zostało zapisanych 160 drużyn, a tylko 16 zespołów zagra w etapie ogólnopolskim.

Faza centralna turnieju startuje w najbliższy piątek (tj. 8 stycznia). Pojedynki w FIFA 21 będą rozgrywane w dniu 08.01 o godzinie 19:00, a rozgrywki w eFootball PES 2021 odbędą w dniu 11.01 o godzinie 19:00. Kluby w rozgrywkach FIFA 21 zostały podzielone na cztery grupy, biorąc pod uwagę województwa. 

Polonię Warszawa w rozgrywkach FIFA 21 będą reprezentować Łukasz Ryński i Mateusz Chołodziński. W pierwszej rundzie czeka ich pojedynek z przedstawicielami ZKS Olimpia Elbląg - Bartoszem Mowczynem i Ziemowitem Stanczewskim. Zwycięzcy tego etapu w drugiej rundzie zmierzą się z reprezentantami Legii Warszawa. 

Łukasz, Mateusz powodzenia! 

ePuchar Polski – FIFA 21 (08.01 19:00)

Grupa 1 (kluby z województwa łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego)

1. runda:
RKS Radomsko vs ŁKS Łódź
Pogoń Siedlce vs OKS Sokół Ostróda
ZKS Olimpia Elbląg vs Polonia Warszawa

2. runda:
MZKS Narew 1962 Ostrołęka vs RKS Radomsko/ŁKS Łódź
Widzew Łódź vs Wisła Płock
Jagiellonia Białystok vs Pogoń Siedlce/OKS Sokół Ostróda
Legia Warszawa vs ZKS Olimpia Elbląg/Polonia Warszawa

Grupa 2 (kluby z województwa wielkopolskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego):

GKS Olimpia Grudziądz vs Lechia Gdańsk
KS Polonia Środa Wlkp. vs Pogoń Szczecin
KS Amator Kiełpino vs MKS Chojniczanka 1930
Arka Gdynia vs Warta Poznań

Grupa 3 (kluby z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego)

1. runda:
MKS Szczawno-Zdrój vs Odra Opole
Ruch Chorzów vs Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław vs GKS 1962 Jastrzębie
Piast Gliwice vs GKS Tychy
MKS Kluczbork vs Górnik II Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom vs Górnik Zabrze
GKS Katowice vs KS Skra Częstochowa

2. runda:
MKS Szczawno-Zdrój/Odra Opole vs Ruch Chorzów/Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław/GKS 1962 Jastrzębie vs Piast Gliwice/GKS Tychy
MKS Kluczbork/Górnik II Zabrze vs Podbeskidzie Bielsko-Biała/Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom/Górnik Zabrze vs GKS Katowice/KS Skra Częstochowa

Grupa 4 (kluby z województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego)

1. runda:
Korona Kielce vs KS Wiązownica
Górnik Łęczna vs Wisła Puławy
Wisła Kraków vs RKS Garbarnia Kraków
Jutrzenka Giebułtów vs KS Hutnik Kraków
LKS Spójnia Osiek vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza
ŁKS Probudex Łagów vs Stal Rzeszów
Motor Lublin vs Puszcza Niepołomnice
MKS Sandecja vs CWKS Resovia Rzeszów

2. runda:
Korona Kielce/KS Wiązownica vs Górnik Łęczna/Wisła Puławy
Wisła Kraków/RKS Garbarnia Kraków vs Jutrzenka Giebułtów/KS Hutnik Kraków
LKS Spójnia Osiek/Bruk-Bet Termalica Nieciecza/ŁKS Probudex Łagów vs Stal Rzeszów
Motor Lublin/Puszcza Niepołomnice vs MKS Sandecja/CWKS Resovia Rzeszów
 
ePuchar Polski – PES 2021 (11.01 19:00)

Grupa 1 (kluby z województwa łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego,  warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego) *z tej grupy awansują tylko 3 zespoły z racji małej ilości drużyn, Warta Poznań jako jedyny klub z Wielkopolski został przydzielony do grupy 1, aby uzyskać parzystą liczbę drużyn.

RKS Radomsko vs Warta Poznań
LKS Wektra Zbuczyn vs Widzew Łódź
RKS Radomiak Radom vs ŁKS Łódź

Grupa 2 (kluby z województwa, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego)

GKS Olimpia Grudziądz vs Unia Janikowo
Arka Gdynia vs Radunia Stężyca
WKS Gryf Wejherowo vs Pogoń Szczecin
Potok Pszczółki vs Pogoń II Szczecin

Grupa 3 (kluby z województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego). Z tej grupy awansuje 5 drużyn do etapu ogólnopolskiego w związku z największą liczbą drużyn w rozgrywkach.

1. runda:
Śląsk II Wrocław vs KS Polonia Nysa

2. runda:
GKS Unia Rędziny vs Śląsk II Wrocław/KS Polonia Nysa
Chrobry Głogów vs Ruch Chorzów
Stal Brzeg vs GKS 1962 Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs MKS Miedź Legnica
Górnik II Zabrze vs GKS Tychy
KS Skra Częstochowa vs Górnik Zabrze
Lechia Zielona Góra vs Odra Opole
Śląsk Wrocław vs MKS Kluczbork

3. runda
GKS Unia Rędziny/Śląsk II Wrocław/KS Polonia Nysa vs Chrobry Głogów/Ruch Chorzów
Stal Brzeg/GKS 1962 Jastrzębie vs Podbeskidzie Bielsko-Biała/MKS Miedź Legnica
Górnik II Zabrze/GKS Tychy vs KS Skra Częstochowa/Górnik Zabrze
Lechia Zielona Góra/ Odra Opole vs Śląsk Wrocław/MKS Kluczbork

4. runda (mecze o dodatkowe piąte miejsce):
Przegrani z rundy 3.

5. runda (mecz o dodatkowe piąte miejsce):

Zwycięzcy z rundy 4.

Grupa 4 (kluby z województwa świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego)

1. runda:
Korona Kielce vs RKS Garbarnia Kraków
KS Hutnik Kraków vs KS Wiązownica
Wisła Puławy vs Jutrzenka Giebułtów

2. runda:
Korona Kielce/RKS Garbarnia Kraków vs KS Wisłoka Dębica
MKS Sandecja vs Górnik Łęczna
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs KS Hutnik Kraków vs KS Wiązownica
KS Albertus Kraków vs Wisła Puławy/Jutrzenka Giebułtów

Udostepnij