Oficjalna strona Polonia Warszawa

CZARNE KOSZULE WYGRAŁY Z URSUSEM WARSZAWA

2020-09-12

W meczu 6. kolejki III ligi sezonu 2020/2021 Czarne Koszule pokonały Ursus Warszawę 2:1. Podopieczni Wojciecha Szymanka od samego początku spotkania dominowali na boisku i już w 4. minucie licznie zgromadzeni kibice cieszyli się z pierwszej bramki dla naszej drużyny. Na listę strzelców wpisał się Damian Mosiejko. W 29. minucie nasze prowadzenie podwyższył Grzegorz Wojdyga. Następnie rywale wykorzystali kontratak i skutecznie pokonali Dawida Lelenia. Druga część spotkania była zacięta, ale wywalczyliśmy zwycięstwo i komplet punktów.

Polonia Warszawa 2:1 Ursus Warszawa

Bramki: Mosiejko 4', Wojdyga 29', Neuman 39'

Polonia: Leleń – Pazio, Goliński, Wełna, Wojdyga, Andrzejewski (64’ Wyszkowski), Piątek, Parobczyk (64’ Wierzbowski), Mosiejko, Daniel Smuga (80' Niewiarowski), Paczuk

Trener: Wojciech Szymanek

Widzów: 1 200