Oficjalna strona Polonia Warszawa

Tabela i terminarz

Lp Drużyna Mecze Pkt Z R P Bramki
1 Sokół Ostróda 16 36 11 3 2 37:17
2 Znicz Biała Piska 16 31 9 4 3 32:16
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 30 8 6 2 29:18
4 Legia II Warszawa 15 29 8 5 2 25:16
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 27 7 6 3 21:15
6 RKS Radomsko 16 24 7 3 6 24:22
7 Huragan Morąg 15 23 6 5 4 21:17
8 Concordia Elbląg 15 23 6 5 4 19:18
9 Unia Skierniewice 15 22 7 1 7 26:32
10 Olimpia Zambrów 16 20 5 5 6 27:29
11 Pelikan Łowicz 15 20 6 2 7 25:24
12 Broń Radom 15 19 5 4 6 20:23
13 Ursus Warszawa 16 15 3 6 7 16:20
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 15 3 6 5 20:21
15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 15 4 3 9 24:30
16 Polonia Warszawa 16 12 3 3 10 13:27
17 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 11 2 5 8 14:27
18 KS Wasilków 15 8 2 2 11 10:31
Kolejka 1
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Polonia Warszawa 4:3 Unia Skierniewice 2019-08-03, Warszawa
2 Ursus Warszawa 3:1 Broń Radom 2019-08-03, Warszawa
3 Huragan Morąg 4:2 Sokół Ostróda 2019-08-03, Morąg
4 KS Wasilków 0:4 Pelikan Łowicz 2019-08-03, Wasilków
5 Olimpia Zambrów 1:2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-03, Zambrów
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-03, Grodzisk Mazowiecki
7 Znicz Biała Piska 1:1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-03, Biała Piska
8 RKS Radomsko 0:1 Legia II Warszawa 2019-08-03, Radomsko
9 Concordia Elbląg 0:0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-03, Elbląg
Kolejka 2
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice 3:2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-10, Skierniewice
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1 Znicz Biała Piska 2019-08-10, Aleksandrów Łódzki
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-10, Nowy Dwór Mazowiecki
4 Pelikan Łowicz 1:1 Olimpia Zambrów 2019-08-11, Łowicz
5 Concordia Elbląg 2:1 KS Wasilków 2019-08-10, Elbląg
6 Sokół Ostróda 2:0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-10, Ostróda
7 RKS Radomsko 3:0 Huragan Morąg 2019-08-10, Radomsko
8 Broń Radom 0:2 Legia II Warszawa 2019-08-10, Radom
9 Polonia Warszawa 0:0 Ursus Warszawa 2019-08-10, Warszawa
Kolejka 3
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Ursus Warszawa 0:0 Unia Skierniewice 2019-08-14, Warszawa
2 Legia II Warszawa 3:0 Polonia Warszawa 2019-08-21, Ząbki
3 Huragan Morąg 1:1 Broń Radom 2019-08-14, Morąg
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4:1 RKS Radomsko 2019-08-14, Tomaszów Mazowiecki
5 KS Wasilków 0:2 Sokół Ostróda 2019-08-14, Wasilków
6 Olimpia Zambrów 4:1 Concordia Elbląg 2019-08-14, Zambrów
7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:5 Pelikan Łowicz 2019-08-14, Grodzisk Mazowiecki
8 Znicz Biała Piska 1:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-14, Biała Piska
9 Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-14, Wysokie Mazowieckie
Kolejka 4
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice 2:3 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-08-17, Skierniewice
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-18, Nowy Dwór Mazowiecki
3 Pelikan Łowicz 2:4 Znicz Biała Piska 2019-08-18, Łowicz
4 Concordia Elbląg 2:0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-17, Elbląg
5 Sokół Ostróda 4:1 Olimpia Zambrów 2019-08-17, Ostróda
6 RKS Radomsko 5:0 KS Wasilków 2019-08-18, Radomsko
7 Broń Radom 2:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-18, Radom
8 Polonia Warszawa 0:2 Huragan Morąg 2019-08-17, Warszawa
9 Ursus Warszawa 2:3 Legia II Warszawa 2019-08-17, Warszawa
Kolejka 5
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Legia II Warszawa 1:2 Unia Skierniewice 2019-08-25, Ząbki
2 Huragan Morąg 3:0 Ursus Warszawa 2019-08-24, Morąg
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:0 Polonia Warszawa 2019-08-24, Tomaszów Mazowiecki
4 KS Wasilków 0:1 Broń Radom 2019-08-24, Wasilków
5 Olimpia Zambrów 4:1 RKS Radomsko 2019-08-24, Zambrów
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 Sokół Ostróda 2019-08-24, Grodzisk Mazowiecki
7 Znicz Biała Piska 0:0 Concordia Elbląg 2019-08-24, Biała Piska
8 Ruch Wysokie Mazowieckie 3:4 Pelikan Łowicz 2019-08-25, Wysokie Mazowieckie
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 2:3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-24, Aleksandrów Łódzki
Kolejka 6
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice 0:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-08-31, Skierniewice
2 Pelikan Łowicz 1:1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-09-01, Łowicz
3 Concordia Elbląg 1:1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-08-31, Elbląg
4 Sokół Ostróda 2:1 Znicz Biała Piska 2019-08-31, Ostróda
5 RKS Radomsko 1:3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-08-31, Radomsko
6 Broń Radom 2:2 Olimpia Zambrów 2019-10-23, Radom
7 Polonia Warszawa 1:2 KS Wasilków 2019-08-31, Warszawa
8 Ursus Warszawa 1:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-08-31, Warszawa
9 Legia II Warszawa 1:1 Huragan Morąg 2019-09-01, Ząbki
Kolejka 7
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Huragan Morąg 2:3 Unia Skierniewice 2019-09-06, Morąg
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1 Legia II Warszawa 2019-10-23, Tomaszów Mazowiecki
3 KS Wasilków 0:1 Ursus Warszawa 2019-09-07, Wasilków
4 Olimpia Zambrów 1:2 Polonia Warszawa 2019-09-07, Zambrów
5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2 Broń Radom 2019-09-07, Grodzisk Mazowiecki
6 Znicz Biała Piska 0:0 RKS Radomsko 2019-09-07, Biała Piska
7 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2 Sokół Ostróda 2019-09-08, Wysokie Mazowieckie
8 Sokół Aleksandrów Łódzki 4:1 Concordia Elbląg 2019-09-05, Aleksandrów Łódzki
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 Pelikan Łowicz 2019-09-08, Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 8
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice 2:1 Pelikan Łowicz 2019-09-14, Skierniewice
2 Concordia Elbląg 1:0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-09-14, Elbląg
3 Sokół Ostróda 1:1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-09-14, Ostróda
4 RKS Radomsko 0:2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-09-14, Radomsko
5 Znicz Biała Piska 3:2 Broń Radom 2019-09-14, Radom
6 Polonia Warszawa 2:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-09-13, Warszawa
7 Ursus Warszawa 1:1 Olimpia Zambrów 2019-09-14, Warszawa
8 Legia II Warszawa 4:0 KS Wasilków 2019-09-14, Ząbki
9 Huragan Morąg 0:0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-09-14, Morąg
Kolejka 9
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Unia Skierniewice 2019-09-22, Tomaszów Mazowiecki
2 KS Wasilków -:- Huragan Morąg 2019-09-22, Wasilków
3 Olimpia Zambrów 1:3 Legia II Warszawa 2019-09-21, Zambrów
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0 Ursus Warszawa 2019-09-21, Grodzisk Mazowiecki
5 Znicz Biała Piska 2:1 Polonia Warszawa 2019-09-21, Biała Piska
6 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Broń Radom 2019-09-22, Wysokie Mazowieckie
7 Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 RKS Radomsko 2019-09-21, Aleksandrów Łódzki
8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 Sokół Ostróda 2019-09-20, Nowy Dwór Mazowiecki
9 Pelikan Łowicz -:- Concordia Elbląg 2019-09-22, Łowicz
Kolejka 10
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice 1:3 Concordia Elbląg 2019-09-29, Skierniewice
2 Sokół Ostróda 4:1 Pelikan Łowicz 2019-09-28, Ostróda
3 RKS Radomsko 2:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-09-28, Radomsko
4 Broń Radom 0:0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-09-28, Radom
5 Polonia Warszawa 0:2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-09-27, Warszawa
6 Ursus Warszawa 1:2 Znicz Biała Piska 2019-09-28, Warszawa
7 Legia II Warszawa 2:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-09-29, Ząbki
8 Huragan Morąg 0:0 Olimpia Zambrów 2019-09-28, Morąg
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 KS Wasilków 2019-09-28, Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 11
Lp Gospodarz Goście Termin
1 KS Wasilków 1:2 Unia Skierniewice 2019-10-06, Wasilków
2 Olimpia Zambrów 2:1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-10-05, Zambrów
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1 Huragan Morąg 2019-10-05, Grodzisk Mazowiecki
4 Znicz Biała Piska 5:0 Legia II Warszawa 2019-10-05, Biała Piska
5 Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 Ursus Warszawa 2019-10-06, Wysokie Mazowieckie
6 Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0 Polonia Warszawa 2019-10-05, Aleksandrów Łódzki
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 Broń Radom 2019-10-06, Nowy Dwór Mazowiecki
8 Pelikan Łowicz 2:3 RKS Radomsko 2019-10-06, Łowicz
9 Concordia Elbląg 0:0 Sokół Ostróda 2019-10-05, Elbląg
Kolejka 12
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice 0:6 Sokół Ostróda 2019-10-12, Skierniewice
2 RKS Radomsko 2:1 Concordia Elbląg 2019-10-12, Radomsko
3 Broń Radom 0:1 Pelikan Łowicz 2019-10-13, Radom
4 Polonia Warszawa 0:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-10-12, Warszawa
5 Ursus Warszawa 0:2 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-10-12, Warszawa
6 Legia II Warszawa -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-11-06, Ząbki
7 Huragan Morąg 1:3 Znicz Biała Piska 2019-10-12, Morąg
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-10-13, Tomaszów Mazowiecki
9 KS Wasilków 1:2 Olimpia Zambrów 2019-10-12, Wasilków
Kolejka 13
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Olimpia Zambrów 2:4 Unia Skierniewice 2019-10-19, Zambrów
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 KS Wasilków 2019-10-19, Grodzisk Mazowiecki
3 Znicz Biała Piska 2:0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-10-19, Biała Piska
4 Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1 Huragan Morąg 2019-10-20, Wysokie Mazowieckie
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 Legia II Warszawa 2019-10-19, Aleksandrów Łódzki
6 Ursus Warszawa 1:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-10-19, Nowy Dwór Mazowiecki
7 Pelikan Łowicz 1:0 Polonia Warszawa 2019-10-20, Łowicz
8 Concordia Elbląg 2:3 Broń Radom 2019-10-19, Elbląg
9 Sokół Ostróda 1:2 RKS Radomsko 2019-10-19, Ostróda
Kolejka 14
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice 0:2 RKS Radomsko 2019-10-26, Skierniewice
2 Broń Radom 2:3 Sokół Ostróda 2019-10-26, Radom
3 Polonia Warszawa 1:3 Concordia Elbląg 2019-10-26, Warszawa
4 Ursus Warszawa 3:0 Pelikan Łowicz 2019-10-26, Warszawa
5 Legia II Warszawa 1:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-10-26, Ząbki
6 Huragan Morąg 3:1 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-10-26, Morąg
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-10-27, Tomaszów Mazowiecki
8 KS Wasilków 0:3 Znicz Biała Piska 2019-10-26, Wasilków
9 Olimpia Zambrów 2:2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-10-26, Zambrów
Kolejka 15
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2 Unia Skierniewice 2019-11-02, Grodzisk Mazowiecki
2 Znicz Biała Piska 3:0 Olimpia Zambrów 2019-11-02, Biała Piska
3 Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 KS Wasilków 2019-11-03, Wysokie Mazowieckie
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 5:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-11-02, Aleksandrów Łódzki
5 Huragan Morąg 1:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-11-02, Nowy Dwór Mazowiecki
6 Pelikan Łowicz 0:1 Legia II Warszawa 2019-11-03, Łowicz
7 Concordia Elbląg 1:0 Ursus Warszawa 2019-11-02, Elbląg
8 Sokół Ostróda 3:1 Polonia Warszawa 2019-11-03, Ostróda
9 RKS Radomsko 1:1 Broń Radom 2019-11-03, Radomsko
Kolejka 16
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice 2:3 Broń Radom 2019-11-09, Skierniewice
2 Polonia Warszawa 1:1 RKS Radomsko 2019-11-08, Warszawa
3 Ursus Warszawa 2:2 Sokół Ostróda 2019-11-09, Warszawa
4 Legia II Warszawa 1:1 Concordia Elbląg 2019-11-10, Ząbki
5 Huragan Morąg 1:2 Pelikan Łowicz 2019-11-09, Morąg
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2019-11-10, Tomaszów Mazowiecki
7 KS Wasilków 0:0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2019-11-09, Wasilków
8 Olimpia Zambrów 3:1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2019-11-09, Zambrów
9 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 Znicz Biała Piska 2019-11-09, Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 17
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Znicz Biała Piska -:- Unia Skierniewice 2019-11-16, Biała Piska
2 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-11-17, Wysokie Mazowieckie
3 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Olimpia Zambrów 2019-11-16, Aleksandrów Łódzki
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- KS Wasilków 2019-11-16, Nowy Dwór Mazowiecki
5 Pelikan Łowicz -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 2019-11-17, Łowicz
6 Concordia Elbląg -:- Huragan Morąg 2019-11-16, Elbląg
7 Sokół Ostróda -:- Legia II Warszawa 2019-11-16, Ostróda
8 RKS Radomsko -:- Ursus Warszawa 2019-11-16, Radomsko
9 Broń Radom -:- Polonia Warszawa 2019-11-15, Radom Kup bilet
Kolejka 18
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Legia II Warszawa -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Ząbki
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Concordia Elbląg 2019-11-24, Tomaszów Mazowiecki
3 Unia Skierniewice -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Skierniewice
4 Broń Radom -:- Ursus Warszawa 2019-11-23, Radom
5 Sokół Ostróda -:- Huragan Morąg 2019-11-23, Ostróda
6 Pelikan Łowicz -:- KS Wasilków 2019-11-24, Łowicz
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Olimpia Zambrów 2019-11-24, Nowy Dwór Mazowiecki
8 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2019-11-23, Aleksandrów Łódzki
9 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Znicz Biała Piska 2019-11-24, Wysokie Mazowieckie
Kolejka 19
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Unia Skierniewice 0000-00-00, Wysokie Mazowieckie
2 Znicz Biała Piska -:- Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Biała Piska
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0000-00-00, Grodzisk Mazowiecki
4 Olimpia Zambrów -:- Pelikan Łowicz 0000-00-00, Zambrów
5 KS Wasilków -:- Concordia Elbląg 0000-00-00, Wasilków
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Sokół Ostróda 0000-00-00, Tomaszów Mazowiecki
7 Huragan Morąg -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Morąg
8 Legia II Warszawa -:- Broń Radom 0000-00-00, Ząbki
9 Ursus Warszawa -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Warszawa
Kolejka 20
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice -:- Ursus Warszawa 0000-00-00, Skierniewice
2 Polonia Warszawa -:- Legia II Warszawa 0000-00-00, Warszawa
3 Broń Radom -:- Huragan Morąg 0000-00-00, Radom
4 RKS Radomsko -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000-00-00, Radomsko
5 Sokół Ostróda -:- KS Wasilków 0000-00-00, Ostróda
6 Concordia Elbląg -:- Olimpia Zambrów 0000-00-00, Elbląg
7 Pelikan Łowicz -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0000-00-00, Łowicz
8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Znicz Biała Piska 0000-00-00, Nowy Dwór Mazowiecki
9 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 0000-00-00, Aleksandrów Łódzki
Kolejka 21
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Unia Skierniewice 0000-00-00, Aleksandrów Łódzki
2 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0000-00-00, Wysokie Mazowieckie
3 Znicz Biała Piska -:- Pelikan Łowicz 0000-00-00, Biała Piska
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- Concordia Elbląg 0000-00-00, Grodzisk Mazowiecki
5 Olimpia Zambrów -:- Sokół Ostróda 0000-00-00, Zambrów
6 KS Wasilków -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Wasilków
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Broń Radom 0000-00-00, Tomaszów Mazowiecki
8 Huragan Morąg -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Morąg
9 Legia II Warszawa -:- Ursus Warszawa 0000-00-00, Ząbki
Kolejka 22
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice -:- Legia II Warszawa 0000-00-00, Skierniewice
2 Ursus Warszawa -:- Huragan Morąg 0000-00-00, Warszawa
3 Polonia Warszawa -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000-00-00, Warszawa
4 Broń Radom -:- KS Wasilków 0000-00-00, Radom
5 RKS Radomsko -:- Olimpia Zambrów 0000-00-00, Radomsko
6 Sokół Ostróda -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0000-00-00, Ostróda
7 Concordia Elbląg -:- Znicz Biała Piska 0000-00-00, Elbląg
8 Pelikan Łowicz -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 0000-00-00, Łowicz
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 23
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Unia Skierniewice 0000-00-00, Nowy Dwór Mazowiecki
2 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Pelikan Łowicz 0000-00-00, Aleksandrów Łódzki
3 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Concordia Elbląg 0000-00-00, Wysokie Mazowieckie
4 Znicz Biała Piska -:- Sokół Ostróda 0000-00-00, Biała Piska
5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Grodzisk Mazowiecki
6 Olimpia Zambrów -:- Broń Radom 0000-00-00, Zambrów
7 KS Wasilków -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Wasilków
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Ursus Warszawa 0000-00-00, Tomaszów Mazowiecki
9 Huragan Morąg -:- Legia II Warszawa 0000-00-00, Morąg
Kolejka 24
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice -:- Huragan Morąg 0000-00-00, Skierniewice
2 Legia II Warszawa -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000-00-00, Ząbki
3 Ursus Warszawa -:- KS Wasilków 0000-00-00, Warszawa
4 Polonia Warszawa -:- Olimpia Zambrów 0000-00-00, Warszawa
5 Broń Radom -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0000-00-00, Radom
6 RKS Radomsko -:- Znicz Biała Piska 0000-00-00, Radomsko
7 Sokół Ostróda -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 0000-00-00, Ostróda
8 Concordia Elbląg -:- Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Elbląg
9 Pelikan Łowicz -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0000-00-00, Łowicz
Kolejka 25
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Pelikan Łowicz -:- Unia Skierniewice 0000-00-00, Łowicz
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Concordia Elbląg 0000-00-00, Nowy Dwór Mazowiecki
3 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Sokół Ostróda 0000-00-00, Aleksandrów Łódzki
4 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Wysokie Mazowieckie
5 Znicz Biała Piska -:- Broń Radom 0000-00-00, Biała Piska
6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Grodzisk Mazowiecki
7 Olimpia Zambrów -:- Ursus Warszawa 0000-00-00, Zambrów
8 KS Wasilków -:- Legia II Warszawa 0000-00-00, Wasilków
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Huragan Morąg 0000-00-00, Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 26
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000-00-00, Skierniewice
2 Huragan Morąg -:- KS Wasilków 0000-00-00, Morąg
3 Legia II Warszawa -:- Olimpia Zambrów 0000-00-00, Ząbki
4 Ursus Warszawa -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0000-00-00, Warszawa
5 Polonia Warszawa -:- Znicz Biała Piska 0000-00-00, Warszawa
6 Broń Radom -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 0000-00-00, Radom
7 RKS Radomsko -:- Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Radomsko
8 Sokół Ostróda -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0000-00-00, Ostróda
9 Concordia Elbląg -:- Pelikan Łowicz 0000-00-00, Elbląg
Kolejka 27
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Concordia Elbląg -:- Unia Skierniewice 0000-00-00, Elbląg
2 Pelikan Łowicz -:- Sokół Ostróda 0000-00-00, Łowicz
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Nowy Dwór Mazowiecki
4 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Broń Radom 0000-00-00, Aleksandrów Łódzki
5 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Wysokie Mazowieckie
6 Znicz Biała Piska -: Ursus Warszawa 0000-00-00, Biała Piska
7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- Legia II Warszawa 0000-00-00, Grodzisk Mazowiecki
8 Olimpia Zambrów -:- Huragan Morąg 0000-00-00, Zambrów
9 KS Wasilków -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000-00-00, Wasilków
Kolejka 28
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice -:- KS Wasilków 0000-00-00, Skierniewice
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Olimpia Zambrów 0000-00-00, Tomaszów Mazowiecki
3 Huragan Morąg -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0000-00-00, Morąg
4 Legia II Warszawa -:- Znicz Biała Piska 0000-00-00, Ząbki
5 Ursus Warszawa -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 0000-00-00, Warszawa
6 Polonia Warszawa -: Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Warszawa
7 Broń Radom -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0000-00-00, Radom
8 RKS Radomsko -:- Pelikan Łowicz 0000-00-00, Radomsko
9 Sokół Ostróda -:- Concordia Elbląg 0000-00-00, Ostróda
Kolejka 29
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Sokół Ostróda -:- Unia Skierniewice 0000-00-00, Ostróda
2 Concordia Elbląg -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Elbląg
3 Pelikan Łowicz -:- Broń Radom 0000-00-00, Łowicz
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Nowy Dwór Mazowiecki
5 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Ursus Warszawa 0000-00-00, Aleksandrów Łódzki
6 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Legia II Warszawa 0000-00-00, Wysokie Mazowieckie
7 Znicz Biała Piska -:- Huragan Morąg 0000-00-00, Biała Piska
8 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000-00-00, Grodzisk Mazowiecki
9 Olimpia Zambrów -:- KS Wasilków 0000-00-00, Zambrów
Kolejka 30
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice -:- Olimpia Zambrów 0000-00-00, Skierniewice
2 KS Wasilków -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0000-00-00, Wasilków
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Znicz Biała Piska 0000-00-00, Tomaszów Mazowiecki
4 Huragan Morąg -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 0000-00-00, Morąg
5 Legia II Warszawa -:- Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Ząbki
6 Ursus Warszawa -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0000-00-00, Warszawa
7 Polonia Warszawa -:- Pelikan Łowicz 0000-00-00, Warszawa
8 Broń Radom -:- Concordia Elbląg 0000-00-00, Radom
9 RKS Radomsko -:- Sokół Ostróda 0000-00-00, Radomsko
Kolejka 31
Lp Gospodarz Goście Termin
1 RKS Radomsko -:- Unia Skierniewice 0000-00-00, Radomsko
2 Sokół Ostróda -:- Broń Radom 0000-00-00, Ostróda
3 Concordia Elbląg -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Elbląg
4 Pelikan Łowicz -:- Ursus Warszawa 0000-00-00, Łowicz
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Legia II Warszawa 0000-00-00, Nowy Dwór Mazowiecki
6 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- Huragan Morąg 0000-00-00, Aleksandrów Łódzki
7 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000-00-00, Wysokie Mazowieckie
8 Znicz Biała Piska -:- KS Wasilków 0000-00-00, Biała Piska
9 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- Olimpia Zambrów 0000-00-00, Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 32
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0000-00-00, Skierniewice
2 Olimpia Zambrów -:- Znicz Biała Piska 0000-00-00, Zambrów
3 KS Wasilków -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 0000-00-00, Wasilków
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Tomaszów Mazowiecki
5 Huragan Morąg -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0000-00-00, Morąg
6 Legia II Warszawa -:- Pelikan Łowicz 0000-00-00, Ząbki
7 Ursus Warszawa -:- Concordia Elbląg 0000-00-00, Warszawa
8 Polonia Warszawa -:- Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Warszawa
9 Broń Radom -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Radom
Kolejka 33
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Broń Radom -:- Unia Skierniewice 0000-00-00, Radom
2 RKS Radomsko -:- Polonia Warszawa 0000-00-00, Radomsko
3 Sokół Ostróda -:- Ursus Warszawa 0000-00-00, Ostróda
4 Concordia Elbląg -:- Legia II Warszawa 0000-00-00, Elbląg
5 Pelikan Łowicz -:- Huragan Morąg 0000-00-00, Łowicz
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -:- Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000-00-00, Nowy Dwór Mazowiecki
7 Sokół Aleksandrów Łódzki -:- KS Wasilków 0000-00-00, Aleksandrów Łódzki
8 Ruch Wysokie Mazowieckie -:- Olimpia Zambrów 0000-00-00, Wysokie Mazowieckie
9 Znicz Biała Piska -:- Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0000-00-00, Biała Piska
Kolejka 34
Lp Gospodarz Goście Termin
1 Unia Skierniewice -:- Znicz Biała Piska 0000-00-00, Skierniewice
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:- Ruch Wysokie Mazowieckie 0000-00-00, Grodzisk
3 Olimpia Zambrów -:- Sokół Aleksandrów Łódzki 0000-00-00, Zambrów
4 KS Wasilków -:- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0000-00-00, Wasilków
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki -:- Pelikan Łowicz 0000-00-00, Tomaszów Mazowiecki
6 Huragan Morąg -:- Concordia Elbląg 0000-00-00, Morąg
7 Legia II Warszawa -:- Sokół Ostróda 0000-00-00, Ząbki
8 Ursus Warszawa -:- RKS Radomsko 0000-00-00, Warszawa
9 Polonia Warszawa -:- Broń Radom 0000-00-00, Warszawa