Tabela

  •   Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki
  • 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 37 11 4 2 32:14
  • 2 Widzew Łódź 17 35 10 5 2 32:13
  • 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 33 10 3 4 30:20
  • 4 Kaczkan Huragan Morąg 17 30 9 3 5 26:17
  • 5 Ursus Warszawa 17 28 8 4 5 20:20
  • 6 Victoria Sulejówek 17 28 8 4 5 36:30
  • 7 KS Drwęca 17 28 8 4 5 29:28
  • 8 Legia II Warszawa 17 27 8 3 6 30:18
  • 9 Polonia Warszawa 17 27 6 9 2 24:13
  • 10 Olimpia Zambrów 17 24 8 0 9 22:25
  • 11 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 22 6 4 7 30:32
  • 12 Pelikan Łowicz 16 21 7 0 9 33:30
  • 13 Sokół Ostróda 17 19 5 4 8 19:23
  • 14 MKS Ełk 16 18 5 3 8 12:17
  • 15 ŁKS 1926 Łomża 17 18 5 3 9 15:23
  • 16 Warta Sieradz 17 15 4 3 10 23:32
  • 17 Tur Bielsk Podlaski 17 9 2 3 12 7:46
  • 18 GKS Wikielec 17 6 1 3 13 15:34

Kolejka 1

  • 1. ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Olimpia Zambrów 05/08/2017, 16:00
  • 2. Polonia Warszawa 1 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 05/08/2017, 17:00
  • 3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Warta Sieradz 05/08/2017, 19:00
  • 4. Victoria Sulejówek 2 - 1 Widzew Łódź 05/08/2017, 19:00
  • 5. Sokół Ostróda 0 - 2 MKS Ełk 05/08/2017, 19:45
  • 6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Legia II Warszawa 06/08/2017, 11:00
  • 7. Pelikan Łowicz 0 - 1 Ursus Warszawa 06/08/2017, 11:15
  • 8. Tur Bielsk Podlaski 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 06/08/2017, 17:00
  • 9. GKS Wikielec 1 - 2 KS Drwęca 06/08/2017, 17:00

Kolejka 2

  • 1. MKS Ełk 0 - 1 Victoria Sulejówek 12/08/2017, 13:00
  • 2. Legia II Warszawa 5 - 0 Sokół Ostróda 12/08/2017, 15:00
  • 3. Ursus Warszawa 0 - 3 Polonia Warszawa 12/08/2017, 17:00
  • 4. Kaczkan Huragan Morąg 0 - 0 ŁKS 1926 Łomża 12/08/2017, 17:00
  • 5. Olimpia Zambrów 2 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12/08/2017, 17:00
  • 6. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Warta Sieradz 12/08/2017, 19:00
  • 7. Widzew Łódź 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12/08/2017, 19:10
  • 8. KS Drwęca 3 - 1 Pelikan Łowicz 13/08/2017, 11:00
  • 9. Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 GKS Wikielec 13/08/2017, 17:00

Kolejka 3

  • 1. GKS Wikielec 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 18/08/2017, 17:10
  • 2. Victoria Sulejówek 1 - 5 Legia II Warszawa 18/08/2017, 19:00
  • 3. Polonia Warszawa 1 - 1 KS Drwęca 19/08/2017, 17:00
  • 4. Widzew Łódź 3 - 0 Warta Sieradz 19/08/2017, 19:10
  • 5. Sokół Ostróda 2 - 0 Olimpia Zambrów 19/08/2017, 19:45
  • 6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 20/08/2017, 11:00
  • 7. Pelikan Łowicz 6 - 1 Tur Bielsk Podlaski 20/08/2017, 11:15
  • 8. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 MKS Ełk 20/08/2017, 16:00
  • 9. ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Ursus Warszawa 20/08/2017, 16:00

Kolejka 4

  • 1. KS Drwęca 1 - 0 ŁKS 1926 Łomża 23/08/2017, 16:00
  • 2. Kaczkan Huragan Morąg 2 - 1 Sokół Ostróda 23/08/2017, 17:00
  • 3. Olimpia Zambrów 3 - 1 Victoria Sulejówek 23/08/2017, 17:00
  • 4. Legia II Warszawa 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23/08/2017, 17:00
  • 5. MKS Ełk 1 - 2 Warta Sieradz 23/08/2017, 17:00
  • 6. Ursus Warszawa 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23/08/2017, 17:00
  • 7. Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Polonia Warszawa 23/08/2017, 17:00
  • 8. GKS Wikielec 0 - 1 Pelikan Łowicz 23/08/2017, 17:00
  • 9. Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Widzew Łódź 23/08/2017, 18:00

Kolejka 5

  • 1. Warta Sieradz 1 - 1 Legia II Warszawa 26/08/2017, 17:00
  • 2. Polonia Warszawa 1 - 0 GKS Wikielec 26/08/2017, 17:00
  • 3. Victoria Sulejówek 3 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 26/08/2017, 19:00
  • 4. Widzew Łódź 4 - 0 MKS Ełk 26/08/2017, 19:10
  • 5. Sokół Ostróda 0 - 0 Ursus Warszawa 26/08/2017, 19:45
  • 6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 KS Drwęca 27/08/2017, 11:00
  • 7. Pelikan Łowicz 2 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 27/08/2017, 11:15
  • 8. ŁKS 1926 Łomża 1 - 0 Tur Bielsk Podlaski 27/08/2017, 16:00
  • 9. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Olimpia Zambrów 27/08/2017, 16:00

Kolejka 6

  • 1. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 MKS Ełk 01/09/2017, 16:30
  • 2. Legia II Warszawa 1 - 2 Widzew Łódź 02/09/2017, 15:00
  • 3. KS Drwęca 2 - 0 Sokół Ostróda 02/09/2017, 16:00
  • 4. GKS Wikielec 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża 02/09/2017, 16:00
  • 5. Olimpia Zambrów 2 - 1 Warta Sieradz 02/09/2017, 16:00
  • 6. Kaczkan Huragan Morąg 4 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 02/09/2017, 17:00
  • 7. Ursus Warszawa 2 - 1 Victoria Sulejówek 02/09/2017, 17:00
  • 8. Pelikan Łowicz 3 - 2 Polonia Warszawa 03/09/2017, 11:15
  • 9. Tur Bielsk Podlaski 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 03/09/2017, 16:00

Kolejka 7

  • 1. MKS Ełk 2 - 1 Legia II Warszawa 08/09/2017, 17:00
  • 2. Widzew Łódź 1 - 0 Olimpia Zambrów 08/09/2017, 19:10
  • 3. ŁKS 1926 Łomża 3 - 2 Pelikan Łowicz 09/09/2017, 16:00
  • 4. Warta Sieradz 0 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 09/09/2017, 17:00
  • 5. Polonia Warszawa 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 09/09/2017, 17:00
  • 6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Ursus Warszawa 09/09/2017, 18:00
  • 7. Sokół Ostróda 6 - 1 Tur Bielsk Podlaski 09/09/2017, 18:15
  • 8. Victoria Sulejówek 4 - 0 KS Drwęca 09/09/2017, 19:00
  • 9. Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 GKS Wikielec 10/09/2017, 11:00

Kolejka 8

  • 1. Kaczkan Huragan Morąg 1 - 1 Widzew Łódź 16/09/2017, 13:00
  • 2. Olimpia Zambrów 0 - 1 MKS Ełk 16/09/2017, 16:00
  • 3. Tur Bielsk Podlaski 0 - 6 Victoria Sulejówek 16/09/2017, 16:00
  • 4. Pelikan Łowicz 4 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16/09/2017, 16:30
  • 5. Ursus Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz 16/09/2017, 17:00
  • 6. Polonia Warszawa 3 - 1 ŁKS 1926 Łomża 16/09/2017, 17:00
  • 7. KS Drwęca 3 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17/09/2017, 11:00
  • 8. Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Legia II Warszawa 17/09/2017, 11:00
  • 9. GKS Wikielec 2 - 3 Sokół Ostróda 17/09/2017, 15:00

Kolejka 9

  • 1. Widzew Łódź 1 - 1 Ursus Warszawa 22/09/2017, 19:10
  • 2. MKS Ełk 0 - 1 Kaczkan Huragan Morąg 23/09/2017, 13:00
  • 3. ŁKS 1926 Łomża 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 23/09/2017, 15:00
  • 4. Warta Sieradz 2 - 3 KS Drwęca 23/09/2017, 16:00
  • 5. Sokół Ostróda 2 - 1 Pelikan Łowicz 23/09/2017, 18:00
  • 6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski 23/09/2017, 18:00
  • 7. Victoria Sulejówek 1 - 1 GKS Wikielec 23/09/2017, 19:00
  • 8. Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 Polonia Warszawa 24/09/2017, 11:00
  • 9. Legia II Warszawa 4 - 1 Olimpia Zambrów 24/09/2017, 12:00

Kolejka 10

  • 1. GKS Wikielec 2 - 4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29/09/2017, 18:00
  • 2. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Olimpia Zambrów 30/09/2017, 15:00
  • 3. ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30/09/2017, 15:00
  • 4. Kaczkan Huragan Morąg 1 - 3 Legia II Warszawa 30/09/2017, 15:30
  • 5. Ursus Warszawa 0 - 3 MKS Ełk 30/09/2017, 15:30
  • 6. Polonia Warszawa 1 - 1 Sokół Ostróda 30/09/2017, 17:00
  • 7. Pelikan Łowicz 4 - 1 Victoria Sulejówek 01/10/2017, 11:15
  • 8. KS Drwęca 1 - 3 Widzew Łódź 01/10/2017, 11:15
  • 9. Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Warta Sieradz 01/10/2017, 15:00

Kolejka 11

  • 1. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 1 Pelikan Łowicz 06/10/2017, 19:00
  • 2. Olimpia Zambrów 1 - 2 Kaczkan Huragan Morąg 07/10/2017, 15:00
  • 3. MKS Ełk 1 - 1 KS Drwęca 07/10/2017, 15:00
  • 4. Warta Sieradz 2 - 0 GKS Wikielec 07/10/2017, 16:00
  • 5. Sokół Ostróda 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża 07/10/2017, 18:00
  • 6. Victoria Sulejówek 1 - 1 Polonia Warszawa 07/10/2017, 18:00
  • 7. Widzew Łódź 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski 07/10/2017, 18:00
  • 8. Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 08/10/2017, 11:00
  • 9. Legia II Warszawa 2 - 0 Ursus Warszawa 11/10/2017, 18:00

Kolejka 12

  • 1. KS Drwęca 1 - 0 Legia II Warszawa 14/10/2017, 14:30
  • 2. Ursus Warszawa 0 - 1 Olimpia Zambrów 14/10/2017, 15:00
  • 3. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 14/10/2017, 15:00
  • 4. ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 Victoria Sulejówek 14/10/2017, 15:00
  • 5. GKS Wikielec 2 - 2 Widzew Łódź 14/10/2017, 15:00
  • 6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Sokół Ostróda 15/10/2017, 11:00
  • 7. Pelikan Łowicz 4 - 1 Warta Sieradz 15/10/2017, 11:15
  • 8. Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 MKS Ełk 15/10/2017, 15:00
  • 9. Polonia Warszawa 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25/10/2017, 19:00

Kolejka 13

  • 1. Legia II Warszawa 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski 21/10/2017, 13:00
  • 2. Kaczkan Huragan Morąg 1 - 0 Ursus Warszawa 21/10/2017, 14:00
  • 3. Warta Sieradz 1 - 1 Polonia Warszawa 21/10/2017, 15:00
  • 4. Olimpia Zambrów 1 - 3 KS Drwęca 21/10/2017, 15:00
  • 5. MKS Ełk 0 - 0 GKS Wikielec 21/10/2017, 15:00
  • 6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża 21/10/2017, 17:00
  • 7. Victoria Sulejówek 3 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21/10/2017, 18:00
  • 8. Widzew Łódź 2 - 1 Pelikan Łowicz 21/10/2017, 18:00
  • 9. Sokół Ostróda 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 08/11/2017, 18:00

Kolejka 14

  • 1. Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 2 Ursus Warszawa 28/10/2017, 13:00
  • 2. ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 Warta Sieradz 28/10/2017, 14:00
  • 3. GKS Wikielec 3 - 0 Legia II Warszawa 28/10/2017, 15:00
  • 4. Polonia Warszawa 1 - 1 Widzew Łódź 28/10/2017, 17:00
  • 5. Sokół Ostróda 0 - 1 Victoria Sulejówek 28/10/2017, 18:00
  • 6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29/10/2017, 11:00
  • 7. KS Drwęca 1 - 1 Kaczkan Huragan Morąg 29/10/2017, 11:00
  • 8. Pelikan Łowicz - MKS Ełk 29/10/2017, 11:15
  • 9. Tur Bielsk Podlaski 0 - 4 Olimpia Zambrów 29/10/2017, 14:00

Kolejka 15

  • 1. Victoria Sulejówek 3 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 03/11/2017, 19:00
  • 2. MKS Ełk 0 - 1 Polonia Warszawa 04/11/2017, 13:00
  • 3. Ursus Warszawa 4 - 3 KS Drwęca 04/11/2017, 13:30
  • 4. Kaczkan Huragan Morąg 2 - 0 Tur Bielsk Podlaski 04/11/2017, 14:00
  • 5. Olimpia Zambrów 1 - 0 GKS Wikielec 04/11/2017, 14:00
  • 6. Warta Sieradz 1 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 04/11/2017, 14:00
  • 7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Sokół Ostróda 04/11/2017, 16:00
  • 8. Widzew Łódź 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża 04/11/2017, 18:00
  • 9. Legia II Warszawa 2 - 0 Pelikan Łowicz 05/11/2017, 12:00

Kolejka 16

  • 1. Victoria Sulejówek 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10/11/2017, 19:00
  • 2. ŁKS 1926 Łomża 0 - 1 MKS Ełk 11/11/2017, 13:00
  • 3. GKS Wikielec 1 - 5 Kaczkan Huragan Morąg 11/11/2017, 15:00
  • 4. Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 2 KS Drwęca 12/11/2017, 11:00
  • 5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 Widzew Łódź 12/11/2017, 11:00
  • 6. Pelikan Łowicz 2 - 4 Olimpia Zambrów 12/11/2017, 11:15
  • 7. Polonia Warszawa 0 - 0 Legia II Warszawa 12/11/2017, 13:00
  • 8. Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 Ursus Warszawa 12/11/2017, 13:00
  • 9. Sokół Ostróda 1 - 0 Warta Sieradz 12/11/2017, 16:00

Kolejka 17

  • 1. Olimpia Zambrów 0 - 2 Polonia Warszawa 18/11/2017, 13:00
  • 2. Warta Sieradz 3 - 5 Victoria Sulejówek 18/11/2017, 13:00
  • 3. MKS Ełk 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18/11/2017, 13:00
  • 4. Kaczkan Huragan Morąg 0 - 1 Pelikan Łowicz 18/11/2017, 13:00
  • 5. Ursus Warszawa 2 - 1 GKS Wikielec 18/11/2017, 13:00
  • 6. KS Drwęca 0 - 2 Tur Bielsk Podlaski 18/11/2017, 13:00
  • 7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 18/11/2017, 16:00
  • 8. Widzew Łódź 0 - 0 Sokół Ostróda 18/11/2017, 18:00
  • 9. Legia II Warszawa 2 - 1 ŁKS 1926 Łomża 19/11/2017, 12:00